Lukoil Online Resmi Satış Sitesi

LUKOIL, URAL OTOMOBİLLERİNİN ÜRETİCİSİ İLE İŞBİRLİĞİNİ GELİŞTİRİYOR!

LLK-International (PAO LUKOIL’in % 100 iştirakı), Rusya’nın önde gelen ticari araç üreticilerinden biri olan Ural otomobil fabrikasına yağ tedarikinde lider konumuna çıktı. Beş yıllık işbirliği boyunca ortaklar, kusursuz kalite ve güvenilirlik sergileyen LUKOIL'in yüksek teknoloji ürünlerinin kullanımında uzun vadeli işbirliği kurdular.

Bugün itibarıyla, iş ortağının işletmesinde kullanılan tüm yağlayıcıların yaklaşık % 95'ini LUKOIL'in yağları ve gresleri oluşturmaktadır. LUKOIL yağları, Ural-M, Ural-NEXT, Ural-CNG vb. dahil olmak üzere tüm Ural araçlarında kullanılmaktadır. Otomotiv şirketinin ürün serisi, açık arazide yüksek performans, güç ve güvenilirlik ile öne çıkan 250'den fazla araç modifikasyonu ile temsil edilmektedir. Geçen yılın zorlu ekonomik koşullarına rağmen şirketler arz hacimlerini korumakla kalmayıp, bir önceki döneme göre %15'in üzerinde artışı sergilemeyi başardı.

LUKOIL, 2014 yılından beri Ural otomobil fabrikasının üretim hattına yağ tedariki sağlamaktadır. İş ortağının üretim tesisinde kullanılan ürün yelpazesi, ondan fazla farklı ve yüksek performanslı LUKOIL yağ ve yağlayıcı madde içermekte, bunların arasında ticari araç piyasasında en çok talep edilen ürünlerden biri olan LUKOIL AVANTGARDE ULTRA 10W-40 motor yağı da yer almaktadır. Bu yağ, Caterpillar, Mercedes-Benz, MAN, Renault ve Volvo gibi tanınmış uluslararası otomobil üreticilerinin standartlarını karşılıyor.

Lukoil Ticari Arac