Lukoil Online Resmi Satış Sitesi

LUKOIL, TİCARİ ARAÇLARA YÖNELİK OLAN MOTOR YAĞI SERİSİNİ YENİLEDİ!

LLK-International (PAO LUKOIL’in % 100 iştirakı), formülü yenilenen LUKOIL AVANTGARDE PROFESSIONAL XLA motor yağları serisini piyasaya sundu. Yenilenen teknoloji, Şirketin kendi üretimi olan Grup II baz yağları ve bu sınıftaki diğer yağlara kıyasla daha iyi performans sağlayan özel fonksiyonel katkı maddelerin kombinasyonunu içeriyor.

LUKOIL AVANTGARDE PROFESSIONAL XLA yağları, ağır koşullar altında çalışan dizel motorları için geliştirilmiş olup, modern egzoz azaltıcı sistemleriyle tamamen uyumludur. Bu motor yağı serisinin üretiminde kullanılan teknolojinin başlıca avantajlarından biri, motorun kazınmaya ve aşınmaya karşı yüksek seviyede koruma sağlamasıdır. Bu değer, MB 228.3 standardının gerekliklerini 6 kat aşıyor. Bunun yanı sıra, yağ oksidasyona karşı oldukça dirençli olup, motorda tortunun ve korozyonun oluşmasına karşı güvenli bir şekilde korur.

LUKOIL AVANTGARDE PROFESSIONAL XLA motor yağları serisinin üretimi 2017 yılının başında başladı. Bugün, LUKOIL'in ürün yelpazesinde söz konusu yağlar 10W-30 ve 15W-40 viskozite ile yer almaktadır. Bu yağlar ticari araçlara yönelik motor yağı segmentinde son derece etkili ve güvenilir ürünler olarak kendilerini kanıtladı. Söz konusu serinin yağları en son API CK-4 standardına göre lisanslandırılmış olup, Daimler, Mack, Renault ve Volvo gibi büyük uluslararası otomotiv markalarının onaylarını aldı. Ayrıca Caterpillar, Deutz, MAN ve Cummins, Detroit Diesel, MTU gibi önde gelen motor üreticilerinin standartlarını karşılıyor.

Lukoil Ticari Arac