Lukoil Online Resmi Satış Sitesi
Lukoil&Scania

LUKOIL, SCANIA KAMYONLAR İÇİN MARKALI MOTOR YAĞLARI ÜRETİMİNE BAŞLADI

LUKOIL, Scania araçlarının bakımına yönelik motor yağları üreticisi olarak seçildi. Proje, firmanın Rusya'daki resmi temsilcisi olan ve ticari taşımacılık alanında önde gelen yerli çözüm ortaklarından BVG LLC ile işbirliği kapsamında hayata geçiriliyor.

Bugün, motor ve şanzıman gruplarına yönelik LUKOIL Madeni Yağları ve oto kimyasalları, Scania ticari araçlarının bakımında başarıyla kullanılmaktadır. Markalar arasında 2022 yılının ortalarından bu yana yaşanan yakın ve verimli iş birliği, tedarik edilen ürünler listesinin genişlemesine katkıda bulundu. Böylece, varılan anlaşmalar uyarınca LUKOIL, SCANIA spesifikasyonu olan LDF-3'ün gereksinimlerini karşılayan 10W-40 viskozite sınıfına sahip motor yağı üretimine başladı.

Uluslararası otomobil üreticileriyle sağlanan işbirlikleri, ticari araçlar ve özel ekipmanlar için bilimsel ve teknik gelişimelere ve ayrıca modern yüksek performanslı yağların ortaya çıkmasına da katkıda bulunmaktadır. LUKOIL AVANTGARDE PROFESSIONAL ve LUKOIL AVANTGARDE ULTRA serisi motor yağları bugün bu pazar segmentindeki en popüler motor yağları arasındadır. Ürünler, araçların çeşitli koşullarda güvenilir şekilde çalışmasını sağlayan yüksek performansa ve koruyucu özelliklere sahiptir.