Lukoil Online Resmi Satış Sitesi

GENEL BİLGİLER

LLK-International, yağlar, gresler ve diğer teknik sıvıların önde gelen üreticilerinden biridir. 2005 yılında kurulan şirket, PJSC LUKOIL'in %100 iştirakidir.

LUKOIL çok çeşitli ülkelerde yağlar ve gresler satmaktadır. Şirket, dünya çapındaki 9 adet kendi fabrikası, 2 adet ortak girişim üretim birimi ve 25 adet de üçüncü taraf fabrikasında madeni yağ üretmektedir.

LUKOIL, otomobil üreticileri için ilk dolum ve servis dolum yağlarının tedarikçisi olarak 

büyük başarı elde etti. Rusya'nın en büyük yerli ve yabancı üreticileri ilk dolum için LUKOIL madeni yağlarını tercih ediyor.

Şirket 800'den fazla ürün üretmektedir. Yüksek teknolojiye sahip geniş bir yelpazedeki LUKOIL madeni yağları ve gresleri, dünyanın önde gelen otomotiv ve ekipman üreticileri tarafından onaylanmıştır.

1 Mart 2022 itibarıyla şirket, önde gelen OEM'ler (Orijinal Ekipman Üreticileri) tarafından LUKOIL yağlayıcılarının en gelişmiş makine ve ekipmanlarda kullanılmasına olanak tanıyan 1300'den fazla aktif resmi onaya sahiptir.

2023 yılında madeni yağların geliştirilmesi ve test edilmesine yönelik bir yeterlilik merkezi faaliyete geçti.

Uluslararası OEM'lerle işbirliği yapan LUKOIL, yeni motor ve şanzıman sistemlerinin mühendislik aşamasında gelecek nesil yağların geliştirilmesi konusunda ortak projeler yürütmektedir. Bugün şirket, elektrikli taşımacılık için yeni tür yağlayıcıların geliştirilmesi de dahil olmak üzere bu tür 20 Ar-Ge projesine katılmaktadır.

 LUKOIL büyük bir küresel deniz yağları tedarikçisidir. Nakliye şirketlerine dünya çapında çok çeşitli limanlarda yağ sağlar.

LLK-International, Haziran 2017'den bu yana LUKOIL Grubunun bitüm işini de yürütmektedir.

Yeni şirketin bitüm stratejisi, Ar-Ge desteğine, ürün yelpazesinin genişletilmesine, önde gelen yol inşaatı pazarı oyuncularıyla doğrudan sözleşmelerin geliştirilmesine ve ihracat potansiyelinin karşılanmasına odaklanıyor.

Şirket, tüm uzman tesislerinde en son endüstri standartlarını karşılayan bitümlü malzemelerin üretiminde uzmanlaşmış durumdadır. LUKOIL'in bitüm çeşitlerinde polimer modifiyeli bitüm de dahil olmak üzere 40'tan fazla ürün bulunmaktadır.