Lukoil Online Resmi Satış Sitesi

HAKKIMIZDA

LUKOIL; 1991 yılında kurulmuş olup, Petrol ve Gaz sanayi alanında Rusya ve Doğu Avrupa'nın en büyük özel şirketidir. LUKOIL, dünyanın kanıtlanmış hidrokarbon rezervlerinin %1'ine ve dünya petrol üretiminin %2'sinden fazlasına sahiptir.

LUKOIL MADENİ YAĞLAR, 2005 yılında %100 LUKOIL Grubunun iştiraki olarak kuruldu. Yüksek kaliteli baz yağların üretimi için 5 kıtada yer alan 9 madeni yağ üretim tesisi ve 3 rafinerisine sahip olup Rusya, BDT ve Doğu Avrupa'nın en başarılı ve verimli madeni yağ üreticisidir. Bu üretken güç sayesinde LUKOIL, alanında dünyadaki İLK 10 üretici arasında yer almaktadır. LUKOIL ürünleri, her türlü araca, endüstriyel ekipmana, tarım makinelerine, deniz araçlarına ve özel kullanım alanlarına yönelik olarak 100'den fazla ülkede kullanılmaktadır.

LUKOIL ürünleri, diğerlerinin yanı sıra MAN, Porsche, Cummins, Renault, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Danieli, Voith gibi otomobil ve orijinal marka endüstriyel ekipman üreticileri tarafından onaylanmış 400'den fazla onaya sahiptir. LUKOIL'in ana faaliyet odaklarından biri her zaman OEM'ler (Orijinal Ekipman Üreticileri) ile işbirliği olmuştur, bu nedenle 2007'den beri LUKOIL ana araç ve ekipman üreticilerinin nakliyesinde ilk dolum olarak başarıyla kullanılmaktadır.

LUKOIL’ in madeni yağ alanında faaliyet gösteren grup şirketi LLK International'ın bünyesinde hizmet veren LUKOIL Lubricants Middle East, 2008 yılında İstanbul'da kurulmuş olup Türkiye ve yakın çevre ülkelerine madeni yağ üretimi ve dağıtımına odaklanmıştır.

İzmir Aliağa'da yüksek kapasiteli madeni yağ fabrikamız faaliyettedir. Türkiye geneline yayılmış satış kanalları ve LUKOIL istasyonlarında ürünlerimizin satışı yapıldığı gibi, birçok ülkeye de ihracat yapılmaktadır.

LUKOIL Lubricants Middle East, LLK-International teknik ekip tarafından formülasyonları geliştirilmiş en yüksek kalitede ürün ve hizmetin yanı sıra her iki taraf için de karlılık sağlamaya yönelik çözümler ve ek faydalar sunarak müşterilerine destek vermeye çalışmaktadır.

LUKOIL Lubricants Middle East'in ticari ve özel araç müşterileri ve sanayi tüketicileri için geniş ürün yelpazesi mevcuttur.

LUKOIL Lubricants Middle East Türkiye pazarında ürünlerinin güvenilir bir tedarikçisi konumundadır.